קבוצת א.א רוטשטיין הינה קבוצה לבנייה, ביצוע וייזום פרויקטים לבניית בניינים למגורים ושטחי מסחר בהיקפים גדולים. הקבוצה מתמחה בייזום ובביצוע של פרויקטים בתחום הבנייה הרוויה, צמודי קרקע, תשתיות ופיתוח וחיזוק מבנים קיימים במסגרת תמ"א 38. הקבוצה, שהוקמה בשנת 2005, צברה ניסיון עשיר וידע מקצועי רב במהלך שנות פעילותה.

קבוצת א.א רוטשטיין הינה בעלת נסיון רב, יזמה עשרות יחידות דיור ובנתה שטחי מסחר, הן לקהל הפרטי והן לקהל העסקי. לקבוצה מוניטין מרשים אשר מלווה אותה בעשייתה היומיומית.
במהלך תשע שנות פעילות הצליחה קבוצת א.א.רוטשטיין להעניק שירות לעשרות לקוחות מרוצים, ולספק להם גב מקצועי חזק ועמידה איתנה בהתחייבויות הכספיות שנטלה על עצמה.

מקצועיות, איכות ואחריות אישית

מנכ"ל הקבוצה, איגור רוטשטיין, החל את דרכו מלמטה – "מהשטח", כמנהל עבודה ופרויקטים בענף הנדל"ן. החריצות, היושר, והיכולת לקדם תהליכים תוך שמירה על הכללים, הם אלו שהביאו אותו למקומו הנוכחי והציבו את קבוצת א.א.רוטשטיין בע"מ כקבוצה מובילה בענף. המהנדסים והאדריכלים המקצועיים המועסקים בקבוצה שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ומקפידים על תקני הבטיחות קלה כבחמורה. האני מאמין של הקבוצה הוא הפקת את המוצר הראוי ביותר עבור לקוחותיה, ולכן הקבוצה מקפידה לעשות שימוש במוצרים הטובים ביותר בכל תחום, בין אם בתחום החשמל, האינסטלציה או הביוב.

ההקפדה היתרה על האיכות נובעת, בין היתר, מכיוון שלהבדיל מחברות ייזמיות גדולות, ייחודה של קבוצת א.א. רוטשטיין נעוץ בעובדה שהיא גם חברה מבצעת. לכן הערך המוסף של הקבוצה הינה האחריות האישית של החברה על הפרויקטים שלה. האחריות האישית באה לידי ביטוי אף בביקורים היומיים של המנכ"ל בכל פרויקט בו עוסקת הקבוצה.

הייחוד של הקבוצה הוא ביכולתה להעניק מענה מקיף ושלם לכל תהליכי הבנייה משלב הייזום, דרך שלבי התיכנון והרישוי, המימון וביצוע של הבנייה בפועל. הקבוצה בנתה עד היום עשרות יחידות דיור ,שטחי מסחר ומבני ציבור, וקידמה פרוייקטים רבים של תמ"א 38 ופרויקט פינוי-בינוי.

img1